Biuro Tłumaczeń ARS LONGA może się poszczycić szerokim wachlarzem usług tłumaczeniowych, wykonywaniem korekt dokumentów, tłumaczeń pisemnych i ustnych, zwykłych oraz przysięgłych.

 

Każdą wycenę przygotowujemy błyskawicznie, GRATIS, u nas możesz zasięgnąć rady czy dany dokument powinieneś przetłumaczyć jako tłumaczenie zwykłe czy przysięgłe.

Teksty do tłumaczenia można zamówić drogą e-mail, nie musisz zatem wychodzić z domu aby dokonać profesjonalnego tłumaczenia.

Cała obsługa twojego zlecenia wykonywana jest natychmiast, wysyłanie tekstu, wycena, płatność oraz gotowe tłumaczenie.

 

Szybkie terminy oraz profesjonalna obsługa gwarantują najwyższą jakość usług.

Tylko w biurze tłumaczeń ARS LONGA znajdziesz szeroki wachlarz profesjonalistów, którzy wykonują tłumaczenia ze wszystkich dziedzin.
Nie ważne czy chcesz przetłumaczyć dokument medyczny, umowę kupna-sprzedaży, dyplomy ukończenia uczelni czy instrukcję obsługi , w naszym biurze znajdziesz potrzebnego tłumacza.

 

W ARS LONGA nie ma takiego języka ani takiego dokumentu, którego nie bylibyśmy w stanie przetłumaczyć.

 

Masz już wykonane tłumaczenie, ale nie jesteś do końca pewny czy zostały użyte właściwe terminy?
Zgłoś się do biura ARS LONGA, wykonamy dla ciebie profesjonalną korektę twojego tłumaczenia.
Wyślij dokument oraz jego tłumaczenie  a nasz tłumacz przygotuje korektę i zaznaczy naniesione zmiany, tak abyś widział, że faktycznie usługa została wykonana.
Jeśli okaże się, że przetłumaczony przez ciebie dokument nie wymagał poprawy, wówczas pobieramy jedynie opłatę manipulacyjną a nie kwotę korekty całego dokumenty.

 

Biuro Tłumaczeń ARS LONGA działa  zawsze i wszędzie gdzie tego potrzebujesz.
Każdy dokument możesz wysłać drogą mailową bądź przyjechać osobiście.
U nas nie musisz umawiać się na spotkanie, gdyż nasi doradcy są zawsze do twojej dyspozycji.

 

W piątek po południu przypomniałeś sobie, że miałeś zlecić tłumaczenie, które musisz mieć w poniedziałek rano na spotkanie?
Nie ma problemu, Biuro Tłumaczeń ARS LONGA jest dla ciebie 24 godziny, zadzwoń, przekonaj się, bądź wyślij dokument drogą elektroniczną.
Gotowe tłumaczenie zostanie do ciebie odesłane tak abyś nie musiał obawiać się, że spóźnisz się na umówione spotkanie rano.

 

Potrzebujesz wykonać tłumaczenie dla kontrahenta zagranicznego, który zażyczył sobie aby otrzymać dokument w sobotę?
Nie ma problemu, Biuro Tłumaczeń ARS LONGA jest dla ciebie 7 dni w tygodniu, zadzwoń, przekonaj się, prześlij dokument drogą elektroniczną.
Zobaczysz, że gotowe tłumaczenie pojawi się na twojej skrzynce mailowej w sobotę i będziesz mógł bez problemu odesłać go dalej bez stresu.